Katalog prodejců

TOP Mince

výborný prodejce Logo společnosti TOP Mince
 

E-shop, kde si vybere opravdu každý. V naší nabídce naleznete spoustu investičních a sběratelských mincí ze zlata a stříbra, jejichž cena každým rokem stoupá a navíc jsou velmi pěkně zpracované. I proto jsou považovány jako ideální dárek k jakékliv příležitosti (oslava narozenin, den dětí, den otců, apod.)

Gold Delivery

zatím bez hodnocení Logo společnosti Gold Delivery
 

V současné době se řadíme mezi nejvýznamnější obchodníky s drahými kovy v České republice. Svým klientům umožňujeme výhodně, bezpečně a spolehlivě zajistit svou budoucnost formou investic do zlata, stříba a dalších drahých kovů.

Golden Gate

zatím bez hodnocení Logo společnosti Golden Gate
 

Specializuje na spoření do zlata a stříbra které je dostupné široké veřejnosti. V současné době poskytuje kompletní servis pro více než 10 000 klientů. Rovněž svým klientům zajišťuje zpětný odkup drahých kovů a nabízíme komplexní poradenství v této oblasti.

Zlaťáky.cz

zatím bez hodnocení Logo společnosti Zlaťáky.cz
 

Zlaťáky.cz – jsme nejvýznamnější společností na trhu, která nabízí nejlepší ceny investičního zlata a stříbra od renomovaných světových výrobců jako jsou Argor Heraeus SA, PAMP, Perth Mint, Münze Österreich, apod. Kromě investičních drahých kovů prodáváme také pamětní mince, medaile a v oblasti numismatiky nabízíme dokonce největší výběr ve střední Evropě.

U křečka

zatím bez hodnocení Logo společnosti U křečka
 

Nabízíme investiční a sběratelské ryzí stříbrné mince. Stříbrná mince je hodnotný dárek, který je vhodný k jakékoliv příležitosti - svatební dar, dárek k Vánocům, narozeninám, výročí či Valentýnu nebo upomínkový dar obchodnímu partnerovi. Nás internetový obchod Vám umožňuje rychlý a pohodný nákup s možností osobního odběru v Praze.

Silverum

zatím bez hodnocení Logo společnosti Silverum
 

Společnost SILVERUM s.r.o. sídlí v Praze, ale depozit a centrální logistické centrum máme v Plzni. Provozujeme e-shop s fyzickým stříbrem, zlatem a ostatními investičními kovy, který je určen především koncovým zákazníkům. Pro střední a velké investory poskytujeme specializované poradenství zaměřené na problematiku hedgingu, burzovních a mimoburzovních doplňkových investičních nástrojů, apod. Naši lidé jsou respektovanými odborníky v oboru komodit a derivátů. Jsou pravidelně zváni do pořadů s ekonomickou tématikou, publikují v odborných elektronických i tištěných médiích.

BesserGold

zatím bez hodnocení Logo společnosti BesserGold
 

BESSERGOLD.cz je pražská pobočka německé společnosti BESSERGOLD.de. Prodáváme investiční zlato, investiční stříbro, platinu a paladium, které Vám pomůžou zvýšit, nebo alespoň ochránit hodnotu Vašeho majetku.

Investiční Zlato Praha

zatím bez hodnocení Logo společnosti Investiční Zlato Praha
 

Zabýváme se prodejem a zpětným výkupem investičního zlata. Prodáváme investiční zlato v podobě standardizovaných mincí a slitků, a dále zajišťujeme profesionální poradenství, díky kterému Vám pomůžeme poskládat vhodné investiční portfolio s ohledem na Vaše individuální potřeby.

Zlato - slitky - mince

zatím bez hodnocení Logo společnosti Zlato - slitky - mince
 

Ing. Jan Zimmermann - poradenství a prodeji investičních diamantů a investičního zlata a stříbra se věnuji již od roku 2010. V mém internetovém obchodě si můžete vybrat nejen z investičních předmětů z ryzího zlata nebo stříbra, ale také například z diamantů a dalších drahých kovů.

Money Works

zatím bez hodnocení Logo společnosti Money Works
 

Money Works s.r.o. se specializuje na nákup a prodej investičního zlata a stříbra. Svým zákazníkům poskytujeme odborné poradenství a vzdělávání v oboru cenných kovů, které jsou vydávány státními mincovnami a rafineriemi. Dále dodáváme investiční zlato a investiční stříbro formou velkoobchodního prodeje distributorům a prodejcům zlata a stříbra.

1 2 3