Zlaťák.cz

Logo společnosti Zlaťák.cz
Prodejce: Zlaťák.cz s.r.o.
Url: -- neveřejná informace --
Celkové hodnocení: zatím bez hodnocení
IČ: 24244201
DIČ: CZ24244201

Prodej investičního zlata není žádná věda ani tabu. Lze ho dělat vstřícně k zákazníkům, s využitím moderních technologií a hlavně efektivně bez zbytečných nákladů, okázalých showroomů a drahých sítí obchodních zástupců. Výsledkem jsou skvělé ceny bez kompromisů v kvalitě služeb a spokojení, vracející se, zákazníci.

Klademe důraz na maximální automatizaci všech procesů, od objednávky po expedici či zpětnou vazbu od zákazníků. K dosažení efektivního provozu využíváme moderní technologie (Internet, e-mail, informační systémy propojené s dodavateli atd.), spolupráci s partnery či konsolidaci objednávek k minimalizaci nákladů na dovoz do ČR a uskladnění slitků.

Od počátku jsme prakticky nejlevnějším prodejcem na českém trhu a nebojíme se srovnání. Jak to děláme? Není to žádné tajemství. V první řadě máme dobré podmínky u kvalitního a spolehlivého dodavatele. Dále máme efektivní a levný provoz. Žádné okázalé showroomy a kanceláře na lukrativních adresách. Žádné drahé sítě obchodních zástupců, o jejichž provize se ceny musí navýšit. Žádný spekulativní nákup na sklad a zvyšování ceny o riziko poklesu ceny zlata na burze mezi nákupem a prodejem. Díky efektivní skladové politice máme nízké náklady na zabezpečení a pojištění, ale přitom držíme optimální skladové zásoby.

Nechceme chladný byznys, který zapadne mezi ostatní na trhu. I proto budujeme značku, jejíž tváří je superhrdina Zlaťák se zvláštní schopností měnit peníze na zlato, a jehož poslání je bránit vaše úspory.

Recenze a názory zákazníků

 
žádné komentáře

U tohoto prodejce zatím neevidujeme žádnou recenzi nebo názor zákazníka.

Máte-li dobrou nebo špatnou zkušenost s tímto prodejcem, podělte se s námi o ní.